UYGULAMALAR

20 yıllık tecrübemizden yararlanın!

Self levelling epoksi zemin kaplama sistemi

Genel Bilgi: Epoksi esaslı, üç bileşenli, solvent içermeyen, kendiliğinden yayılan self levelling zemin kaplama ürünü ile yapılan zemin kaplama sistemidir. Reçine, Sertleştirici ve quartz kumu bileşenlerinden oluşur. Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı vardır. Zeminde granit görünümü uyandıran yekpare, ortama ferahlık getiren zemin kaplama sistemidir.

Kullanım Alanları: Zemin hazırlığı yapılmış beton, şap ve mozaik yüzeylerin kaplanmasında, ofis zeminlerinde ve endüstriyel fabrikaların zeminlerinde, depolarda, yükleme ve boşaltma alanlarında tekstil ve montaj fabrikalarında, oto galeri ve Showroomlar da, boyahane ve bakım atölyelerinde, otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde zemin kaplaması olarak kullanılır.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir ardından Serpme, ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra epoksi self levelling zemine mala ile çekilir ve mala uygulamasına eş zamanlı olarakta zemin kirpi rulo ile taranarak düz pürüzsüz, parlak, yekpare granit görünümü kazanmış olur.

Uygulama videosunu izle

TEKLİF ALIN!

Zemin Kaplama Sistemleri

Türkiye'nin her yerine uygulama hizmeti!

Portakal desenli epoksi zemin kaplama, parlak, düz-pürüzsüz epoksi zemin kaplama, ince kaplama epoksi zemin kaplama zemin kaplama, boyama epoksi, epoksi yol çizgileri tozumaz zemin, beton zemin boyama, teras su yalıtımı, iç mekan su yalıtımı.

Son yazılar
  • Epoksi uygulama bilgisi
  • Zemin hazırlığı
  • Epoksi zemini uzman görüşü
  • Kimyasal zemin kaplama türleri
  • Epoksi su geçirir mi?
  • Terasa hangi uygulama yapılmalıdır?
ZKS

Arnavutköy/İstanbul'dan Tüm Türkiye'ye uygulama hizmeti.

+90 549 119 20 34

Takipte kalın!

Designed with Mobirise ‌

Website Maker