UYGULAMALAR

20 yıllık tecrübemizden yararlanın!

Semi-coating epoksi zemin kaplama

Genel Bilgi: Epoksi esaslı, çift bileşenli, solvent içermeyen, her renkte ürünlerle yapılan; multi layer ve self levelling epoksi sistemlerine göre daha az maliyetli olan zemin kaplama sistemidir. Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı vardır. Ağır yük veya zemin kaplamada yüksek performans beklentisi olmayan mekanlarda tercih edilir.

Kullanım Alanları: Zemin hazırlığı yapılmış beton, şap ve mozaik yüzeylerin kaplanmasında, ofis zeminlerinde ve endüstriyel fabrikaların zeminlerinde, depolarda, yükleme ve boşaltma alanlarında tekstil ve montaj fabrikalarında, oto galeri ve Showroomlar da, boyahane ve bakım atölyelerinde, otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde zemin kaplaması olarak kullanılır.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir ardından Ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra epoksi son katman boyası zemine mala ile çekilir ve mala uygulamasına eş zamanlı olarakta rulo ile taranarak işlem sonlandırılmış olur.

Uygulama videosunu izle

TEKLİF ALIN!

Zemin Kaplama Sistemleri

Türkiye'nin her yerine uygulama hizmeti!

Portakal desenli epoksi zemin kaplama, parlak, düz-pürüzsüz epoksi zemin kaplama, ince kaplama epoksi zemin kaplama zemin kaplama, boyama epoksi, epoksi yol çizgileri tozumaz zemin, beton zemin boyama, teras su yalıtımı, iç mekan su yalıtımı.

Son yazılar
  • Epoksi uygulama bilgisi
  • Zemin hazırlığı
  • Epoksi zemini uzman görüşü
  • Kimyasal zemin kaplama türleri
  • Epoksi su geçirir mi?
  • Terasa hangi uygulama yapılmalıdır?
ZKS

Arnavutköy/İstanbul'dan Tüm Türkiye'ye uygulama hizmeti.

+90 549 119 20 34

Takipte kalın!

Created with Mobirise ‌

Web Page Creator