UYGULAMALAR

20 yıllık tecrübemizden yararlanın!

Renkli tozumaz zemin kaplama uygulaması

Genel Bilgi: Renkli tozumaz zemin kaplama uygulaması, astar ve 2 kat boyama uygulamasından oluşmaktadır. Bu uygulama sisteminde Qorax 411 epoksi astar ürünü ve Qorax 460 zemin boyası kullanılmaktadır. Uygulamanın tamamı rulo ile uygulanır.

Kullanım Alanları: Beton, beton şap, mozaik ve mermer zeminlerin kaplanmasında, hafif ve orta yük koşullarında aşınmaya dayanımlı zemin tozumazlığı olarak, endüstriyel zeminlerde, depolarda, yükleme - boşaltma alanlarında, imalat ve depolama sahalarında, boyahane ve bakım atölyelerinde, otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde dekoratif - eksiz, kaymaz ve aşınmaya mukavim zemin tozumazlığı olarak kullanılır.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı rulo ile uygulanır. Daha sonra bant ile maskelenen alanlar 2 kat epoksi esaslı yol çizgi boyası ile boyanır.  

Uygulama videosunu izle

TEKLİF ALIN!

Zemin Kaplama Sistemleri

Türkiye'nin her yerine uygulama hizmeti!

Portakal desenli epoksi zemin kaplama, parlak, düz-pürüzsüz epoksi zemin kaplama, ince kaplama epoksi zemin kaplama zemin kaplama, boyama epoksi, epoksi yol çizgileri tozumaz zemin, beton zemin boyama, teras su yalıtımı, iç mekan su yalıtımı.

Son yazılar
  • Epoksi uygulama bilgisi
  • Zemin hazırlığı
  • Epoksi zemini uzman görüşü
  • Kimyasal zemin kaplama türleri
  • Epoksi su geçirir mi?
  • Terasa hangi uygulama yapılmalıdır?
ZKS

Arnavutköy/İstanbul'dan Tüm Türkiye'ye uygulama hizmeti.

+90 549 119 20 34

Takipte kalın!

Made with Mobirise ‌

Free HTML5 Page Builder