UYGULAMALAR

20 yıllık tecrübemizden yararlanın!

Epoksi yol çizgi boyama

Genel Bilgi: Epoksi yol çizgi boyası fabrikalarda veya düzenin sağlanması gereken yerlerde ortamı organize eder. Fabrikanın düzenli bir şekilde bölümlere ayrılmasıyla kargaşanın önüne geçilmiş olur. Epoksi yol çizgi boyamada kullanılan ürün çift komponentlidir ve zeminde bulunan mevcut renge uygun bir renk üretimi yapılabilir. Epoksi esaslı yol çizgi boyama için kullandığımız ürün Qorax 416'dır. Bu ürün Sarı, kırmızı, beyaz, mavi, yeşil renklerinde üretilmektedir. Genellikle iş güvenliği uygulamalarında yol çizgi boyama sistemleri tercih edilir.

Kullanım Alanları: Beton, beton şap, mozaik ve mermer zeminlerin kaplanmasında, hafif ve orta yük koşullarında aşınmaya dayanımlı zemin yol çizgi boyaması olarak, Endüstriyel zeminlerde, depolarda, yükleme - boşaltma alanlarında, imalat ve depolama sahalarında, boyahane ve bakım atölyelerinde, otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde dekoratif - eksiz, kaymaz ve aşınmaya mukavim zemin yol çizgi boyaması olarak kullanılır.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı rulo ile uygulanır. Daha sonra bant ile maskelenen alanlar 2 kat epoksi esaslı yol çizgi boyası ile boyanır.  

Uygulama videosunu izle

TEKLİF ALIN!

Zemin Kaplama Sistemleri

Türkiye'nin her yerine uygulama hizmeti!

Portakal desenli epoksi zemin kaplama, parlak, düz-pürüzsüz epoksi zemin kaplama, ince kaplama epoksi zemin kaplama zemin kaplama, boyama epoksi, epoksi yol çizgileri tozumaz zemin, beton zemin boyama, teras su yalıtımı, iç mekan su yalıtımı.

Son yazılar
  • Epoksi uygulama bilgisi
  • Zemin hazırlığı
  • Epoksi zemini uzman görüşü
  • Kimyasal zemin kaplama türleri
  • Epoksi su geçirir mi?
  • Terasa hangi uygulama yapılmalıdır?
ZKS

Arnavutköy/İstanbul'dan Tüm Türkiye'ye uygulama hizmeti.

+90 549 119 20 34

Takipte kalın!

Created with Mobirise ‌

Free Website Designing Software