UYGULAMALAR

20 yıllık tecrübemizden yararlanın!

Portakal desenli/Grenli/Textured/Multi layer epoksi zemin kaplama sistemi

Genel Bilgi: Epoksi esaslı, iki bileşenli, portakal kabuğu görüntüsü veren, solvent içermeyen zemin kaplama ürünü olan Qorax 301 ürünü ile yapılan zemin kaplama sistemidir. Mercan rulo ile desen kazandırılarak portakal kabuğu görüntülü, kaymaz desenli ve aşınmaya karşı çok dirençli, dekoratif bir yüzey kaplaması oluşur. Yüzeyler kolaylıkla temizlenebilir. Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı olan bu sistem reaksiyonunu tamamladıktan sonra su, tuz çözeltileri, bazlar, seyreltilmiş asitler, benzin ve mineral yağlarına dayanımlıdır.

Kullanım Alanları: Beton, beton şap, mozaik ve mermer zeminlerin kaplanmasında, Hafif ve orta yük koşullarında aşınmaya dayanımlı zemin kaplaması olarak, Endüstriyel zeminlerde, depolarda, yükleme - boşaltma alanlarında, İmalat ve depolama sahalarında, Boyahane ve bakım atölyelerinde, Otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde dekoratif - eksiz, kaymaz ve aşınmaya mukavim zemin kaplaması olarak kullanılır.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir ardından Serpme ve ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra epoksi multi layer zemine mala ile çekilir ve mala uygulamasına eş zamanlı olarakta zemin mercan rulo ile taranarak portakal kabuğu görünümü kazanmış olur.

Uygulama videosunu izle

TEKLİF ALIN!

Zemin Kaplama Sistemleri

Türkiye'nin her yerine uygulama hizmeti!

Portakal desenli epoksi zemin kaplama, parlak, düz-pürüzsüz epoksi zemin kaplama, ince kaplama epoksi zemin kaplama zemin kaplama, boyama epoksi, epoksi yol çizgileri tozumaz zemin, beton zemin boyama, teras su yalıtımı, iç mekan su yalıtımı.

Son yazılar
  • Epoksi uygulama bilgisi
  • Zemin hazırlığı
  • Epoksi zemini uzman görüşü
  • Kimyasal zemin kaplama türleri
  • Epoksi su geçirir mi?
  • Terasa hangi uygulama yapılmalıdır?
ZKS

Arnavutköy/İstanbul'dan Tüm Türkiye'ye uygulama hizmeti.

+90 549 119 20 34

Takipte kalın!

Created with Mobirise ‌

Free Website Designing Software